Audi Chip Tuning
Chip Tuning Ankara Ostim
WV Chip Tuning Ankara
Volkswagen Chip Tuning

Ak Oto Chip Tuning

Chip Tuning motorlarda ateşlemeyi gerçekleştiren ekonun bilgileri aldığı chiplerin işletiminin, yazılımının değiştirilmesidir. Chip uygulamaları motorlarda performans artırma istemiyle birlikte gelişmeye başlamıştır.

Chiplerin içinde bulunan bilgiler ortam sıcaklığı, hava basıncı, hava akışı, yakıt püskürtme zamanlaması gibi bilgilerdir. Chip uygulamalarında genel olarak yapılan uygulama chip’in içindeki yazılımın, bilgilerin bilgisayar vasıtasıyla tekrar güncellenmesidir.

Birçok marka ve model araca chip tuning uygulaması yapılmaktadır. Bu markalar arasında Volkswagen, Audi, Porshce, Seat ve Skoda gibi araçların modelleri yer almaktadır.

Chip Tuning Fiyatları

Chip tuning fiyatları aracın modeli ve yapılacak uygulamaya göre farklılık göstermektedir. Dizel araçlara uygulanan chip tuningler  de de farklı uygulamalar yapılmaktadır. Chip tuning uygulaması yapılan araçlarınızı uzman servisimiz tarafından son kontrolleri yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Bazı yapılan chip tuning uygulamalarında yakıt tasarrufu da sağlandığı görülmektedir.

  • Volkswagen Chip Tuning
  • Audi Chip Tuning
  • Golf 5 Chip Tuning
  • VW Polo Gti 1.4 Tsi Chip Tuning 
  • Golf 7 Chip Tuning
© Copyright 2016 Tasarım: Ufuk ÖZDEN